Nils Asplund oljemålning

203126

ASPLUND, Nils (1874-1958): "Åreskutan och sjön äcklingen, signerad och daterad Nils Asplund 1941, olja på pannå, 24x33 cm

Med dedikation

Konst

Fack 11

Nils Asplund oljemålning

Budhistorik (10 bud)
908540
906729
908538
906729
906972
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.