Christian Due akvarell

203121

DUE, Christian (född 1925): Bergslandskap, signerad och daterad Chr Due -92, akvarell, 17,5x43 cm

Konst, Måleri

Fack 10

Christian Due akvarell

Budhistorik (7 bud)
911455
900
902758
850
902757
700
902756
600
902755
500

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.