Bror Ingemar Fröberg oljemålning

203120

FRÖBERG, Bror Ingemar (1921-1999): Klipplandskap, signerad Bror Ingemar, olja på pannå, 47x55 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Budhistorik (1 bud)

908743
2013-09-12 16:43:05

2013-09-13 kl 16:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.