Haruo Sezaki oljemålning

203119

SEZAKI, Haruo (född 1907): "Vitemölla"- strandbild, signerad o daterad Sezaki -58, olja på duk, 93x60 cm

Ej ramad

Konst, Måleri

Fack 18

Haruo Sezaki oljemålning

Budhistorik (24 bud)
911477
1 800
909388
1 700
909241
1 600
898681
898779

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.