Hallmöbel Axel Einar Hjort

203114

HALLMÖBEL, "Bubinga", Axel Einar Hjort för Nordiska Kompaniet 1935, skyltmärkt NK, höjd 65, 101x45 cm

Slitage, ytslitage, repor, nyckel saknas

Möbler, Design

Rum 12

Hallmöbel Axel Einar Hjort

Budhistorik (6 bud)
910006
907308
2 400
901697
901696
899688

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.