Ljusstakar i mässing

203109

LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal, barockstil, för två ljus vardera, höjd 30 cm

Manschetterna med smärre nagg

Belysning, Ljusstakar

Monter 7

Ljusstakar i mässing

Budhistorik (17 bud)
910927
910860
910615
910859
950
910615
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.