Hugo Zuhr oljemålning

203108

ZUHR, Hugo (1895-1971): "Paros", monogramsignerad samt daterad -51, olja på duk, 63x92 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Konst, Måleri

Rum 1

Hugo Zuhr oljemålning

Budhistorik (17 bud)
935409
7 400
935321
7 200
935321
5 200
935166
5 000
935038
4 800

Slutpris SEK:
7 400
745 EUR, 847 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.