Winsorstolar

203104

STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft, sk Windsorstolar, betsade

Slitage

Rum 12

Winsorstolar

Budhistorik (29 bud)
910588
5 000
910585
4 800
910584
4 600
910580
4 400
910570
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.