Dosa 1800-tal

203101

DOSA, 1800-tal, sköldpadd med metallfattning, miniatyr målning, diameter 7,5 cm

Bruksslitage, mindre spricka

Diverse, Konst, Måleri

Monter 7

Dosa 1800-tal

Budhistorik (25 bud)
906821
4 400
910604
4 200
906821
910603
3 800
906821
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.