Dosa 1700/1800-tal

203098

DOSA med miniatyrmålning, 1700/1800-tal, ben med förgylld mässing, invändigt med sköldpadd, diameter 8 cm

Mindre spricka

Diverse, Konst, Måleri

Monter 7

Dosa 1700/1800-tal

Budhistorik (20 bud)
906830
4 600
910606
4 400
906830
4 200
910068
906830
3 800

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.