Orientmatta

203092

ORIENTMATTA, antik, kelim, ca 182x391 cm

Skador, hål, lagningar

Mattor/Textilier

Rum 1

Orientmatta

Budhistorik (20 bud)
910427
1 600
910792
910427
1 300
909745
907239

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.