Oljemålning blommor och blad

203082

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, blommor och blad, olja på duk, 17x12 cm

Konst, Måleri

Monter 7

Oljemålning blommor och blad

Budhistorik (19 bud)
910963
1 700
910957
1 600
903401
910955
903401
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.