Visselpipa silver 1800-tal

203081

VISSELPIPA/BJÖRNPIPA, silver, stämplad 1864, med kedja i silver, pipans längd 5 cm, total vikt ca 30 g

Silver

Kundcenter

Visselpipa silver 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
910326
1 700
904896
1 600
907386
904896
898659

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.