Nils Tydén oljemålning

203078

TYDÉN, Nils (1889-1976): Utsikt mot Münchenbryggeriet, signerad N Tydén, daterad a tergo 1933, olja på duk uppfodrad på pannå, 27x35 cm

Konst, Måleri

Fack 5

Nils Tydén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

910715
898490
450

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.