Miniatyr Napoleon

203076

MINIATYRMÅLNING, 1800-tal, napoleonkrigare, signerad Folier, blandteknik, 9,5x13,5 cm

Konst, Måleri

Monter 7

Miniatyr Napoleon

Budhistorik (20 bud)
911055
3 400
911049
3 200
911048
910961
2 800
910961
2 600

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.