Oidentifierad konstnär 1800-tal

203072

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets första hälft, ruinlandskap, olja på duk 72x58 cm

Smärre dukskada

Konst, Måleri

Rum 5

Budhistorik (13 bud)
911310
4 400
908312
4 200
908312
3 200
904564
903315
2 800

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.