Sigurd Möller oljemålning

203061

MÖLLER, Sigurd (1895-1984): Syende kvinna, signerad och daterad S Möller, olja på duk, 60x72 cm;
PROVENIENS: Färg och Form

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Rum 14

Sigurd Möller oljemålning

Budhistorik (7 bud)
937626
900
937625
850
937624
937623
750
937621
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.