Taklampor 1930-40-tal

203044

TAKLAMPOR, 2 st med glasglober, 1930-40-tal, höjd 40-52 cm

Slitage, torkad el

Belysning, Taklampor

Rum 1

Taklampor 1930-40-tal

Budhistorik (24 bud)
910856
2 400
910747
910849
910747
1 900
910848
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.