Axel Nilsson teckningar

203043

NILSSON, Axel (1889-1981): (9) Figurkompositioner, signerade, blyerts och tusch, varierande mått; oramade
PROVENIENS: Färg och Form

Skador, fläckar

Konst, Måleri

Rum 4

Axel Nilsson teckningar

Budhistorik (6 bud)
932930
650
932115
600
932928
600
932115
931301

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.