Axel Nilsson teckningar

203039

NILSSON, Axel (1889-1981): Skisser (3): Varieté, signerade, utförda 1935, blyerts, 39x31, 34x31 samt 39x31 cm; oramade
PROVENIENS: Färg och Form

Skador

Konst, Måleri

Rum 9

Axel Nilsson teckningar

Budhistorik (7 bud)
932912
650
934028
600
932912
500
932113
450
931664

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.