Bojaner Kina

203038

BOJANER, 3 st, porslin, 18/1900-tal, Kina, höjd 12-16 cm

En med mynningsnagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 7

Bojaner Kina

Budhistorik (1 bud)

910903
2013-09-13 16:56:45

2013-09-13 kl 17:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.