Roj Friberg litografi

203033

FRIBERG, Roj (född 1934): Ingång omgiven av bladverk, monogramsignerade och daterad R f -77, 75/90, litografi, 52x64 cm

Fack 18

Roj Friberg litografi
Budhistorik (17 bud)
899012
1 600
910465
899012
910285
899012
950

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.