Bordsplatå nysilver

203017

BORDSPLATÅ, nysilver, 1900-tal, skiva i spegelglas, dekor med motiv av blommor samt pärlstav, höjd ca 10 skivans diameter 37 cm

Slitage, lagningar

Diverse

Rum 5

Bordsplatå nysilver
Budhistorik (9 bud)
908163
700
906888
650
906378
600
906885
550
906378
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.