Axel Nilsson blyerts

203016

NILSSON, Axel (1889-1981): Ur skissblock, 5 st blad, 4 signerade, 1 daterad Venezia-24, blyerts på papper samt 1 akvarell, 16x12-26x20 cm; oramade
PROVENIENS: Färg och Form

Tejpmärken, skador

Konst, Måleri

Monter 27

Axel Nilsson blyerts

Budhistorik (5 bud)
937370
450
937290
936018
937289
936018

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.