Oidentifierad konstnär olja på pannå

203011

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1900): Tyrolerlandskap med hus, monogramsignerad B, olja på pannå, 20,5x30,5 cm

Färgbortfall, krackelerad.

Konst

Monter 9

Budhistorik (8 bud)
910916
910915
850
909903
909902
600
907809
450

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.