Tevagn 1960-tal teak och palisander

203005

TEVAGN, 1960-tal, teak och palisander

Skivan med slitage

Möbler, Design

Rum 12

Budhistorik (6 bud)
911915
500
911389
450
911913
450
911389
908451

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.