Rolf Swedberg gips

203002

SWEDBERG, Rolf (1927-2008): "Moderslycka", signerad och numrerad R.Swedberg, 1/15, gips, höjd med svartmålad träsockel 15 cm;
UTSTÄLLD: Färg och Form, utställning 885, 22/9-10/10, 2001

Smärre spricka

Konst, Skulptur

Monter 27

Rolf Swedberg gips

Budhistorik (2 bud)

935501
934996

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.