Ytterfoder gjutjärn

203001

YTTERFODER, gjutjärn, 1900-tal, dekor i form av lejonmaskaroner, höjd 27, bredd ca 48 cm

Slitage

Diverse

Rum 3

Ytterfoder gjutjärn

Budhistorik (12 bud)
909662
850
909623
909623
750
909574
700
909574
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 91 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.