Vas Stig Lindberg

203000

VAS, Gustavsberg, Stig Lindberg, signerad och daterad Stig L -56, märkt med Gustavsbergs Studiohand, stengods, blå- och gråglaserad, höjd 17 cm

Nedslipad fotring

Keramik/Porslin

Monter 8

Vas Stig Lindberg

Budhistorik (15 bud)
911155
2 400
909322
909322
911154
1 900
909322
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.