Tvättställ i koppar

202983

HANDFAT/TVÄTTSTÄLL, koppar, Belgien, rund form, blandare märkta "CHAUD" resp "FROID" samt rördelar medföljer, handfatets diameter 33,5 cm

Repor, slitage samt oxidering vid kant

Diverse

Rum 10

Tvättställ i koppar

Budhistorik (29 bud)
905438
2 600
900355
2 400
905429
2 400
900355
905427

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.