Chiffonjé i Karl Johan-stil

202982

CHIFFONJÉ, Karl Johan-stil, mahogny, höjd 150, 108x55 cm
PROVENIENS:
Kungliga Vetenskapsakademien genom donation av Gustaf Retzius år 1919.

Lösa fotklossar, bruksslitage, nyckel saknas, övre del låst

Rum 8

Chiffonjé i Karl Johan-stil
Budhistorik (36 bud)
909596
6 200
909568
6 000
909593
6 000
909568
5 800
909516
5 600

Slutpris SEK:
6 200
624 EUR, 709 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.