Sven Ljungberg teckning

202980

LJUNGBERG, Sven (1913-2010): Öländsk strandbild med båtar och ankare, signerad och daterad Sven Ljungberg 1945, kolkrita på papper, 42x57 cm; oramad

Hanteringsveck

Konst, Måleri

Rum 9

Sven Ljungberg teckning
Budhistorik (1 bud)

929223
2013-09-23 18:09:21

2013-09-29 kl 15:18
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.