Tallrik Sevrès

202979

TALLRIK, porslin, 1800-tal, Sevrès, Louis Philippe, dekor i guld av blommor, diameter 24 cm

Fotring med nagg, dekorslitage

Keramik/Porslin

Monter 5

Tallrik Sevrès

Budhistorik (2 bud)

908104
896780

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.