Taklampa industri

202977

TAKLAMPA, industri, omkring 1900-talets mitt, kupa i emaljerad plåt, höjd ca 50 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Rum 1

Taklampa industri
Budhistorik (13 bud)
908778
2 400
908789
908778
908788
1 900
908778
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.