Baertling serigrafi

202975

BAERTLING, Olle (1911-1981): Yio, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1971-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm; oramad

Kundcenter

Baertling serigrafi

Budhistorik (15 bud)
911174
14 500
911171
14 000
911169
13 500
910980
13 000
911161
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.