Baertling serigrafi

202971

BAERTLING, Olle (1911-1981): Yio, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC VIII/XXV, 1971-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm; oramad

Kundcenter

Baertling serigrafi

Budhistorik (13 bud)
911472
14 500
911538
14 000
911472
13 500
911369
13 000
911369
11 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.