Baertling serigrafi

202965

BAERTLING, Olle (1911-1981): Xa, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC VIII/XXV, 1967-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm; oramad

Kundcenter

Baertling serigrafi

Budhistorik (21 bud)
910527
20 000
910340
19 500
910160
19 000
910160
18 500
910288
18 000

Slutpris SEK:
20 000
1 908 EUR, 2 146 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.