Eldhundar gjutjärn

202962

ELDHUNDAR, 1 par, 1900-tal, gjutjärn, med dekor av antikiserande kvinnofigurer, höjd 32, längd 36 cm

Slitage

Diverse

Rum 4

Eldhundar gjutjärn

Budhistorik (10 bud)
907298
700
905021
650
905021
600
900291
550
905020
550

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 75 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.