Lars Florén teckning

202959

FLORÉN, Lars (1889-1979): "Åkare på Montparnasse", signerad och daterad L Florén-37, blandteknik, 14,5x22 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Hål i hörnen efter häftstift

Konst, Måleri

Monter 26

Lars Florén teckning
Budhistorik (1 bud)

935967
2013-09-28 17:21:05

2013-09-28 kl 17:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.