Baertling serigrafi

202956

BAERTLING, Olle (1911-1981): Xau, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm; oramad

Kundcenter

Baertling serigrafi

Budhistorik (28 bud)
911371
26 000
910799
25 000
910760
24 000
910529
23 000
910591
23 000

Slutpris SEK:
26 000
2 480 EUR, 2 790 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.