Baertling serigrafi

202953

BAERTLING, Olle (1911-1981): Xa, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling 30/100, 1967-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm; oramad

Liten rispa och fläck.

Kundcenter

Baertling serigrafi

Budhistorik (10 bud)
908681
14 500
907251
14 000
908505
14 000
907251
13 500
908504
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 389 EUR, 1 631 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.