Baertling serigrafi

202948

BAERTLING, Olle (1911-1981): Yuak, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1969-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm; oramad

Liten fläck

Kundcenter

Baertling serigrafi

Budhistorik (15 bud)
909368
21 000
909272
20 000
909366
19 500
909272
19 000
909357
18 500

Slutpris SEK:
21 000
2 115 EUR, 2 402 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.