Baertling serigrafi

202945

BAERTLING, Olle (1911-1981): Vebamak, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1965-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm; oramad

Kundcenter

Baertling serigrafi

Budhistorik (16 bud)
908946
17 500
908944
17 000
908942
16 500
908940
16 000
908924
15 500

Slutpris SEK:
17 500
1 762 EUR, 2 002 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.