Baertling färgserigrafi

202941

BAERTLING, Olle (1911-1981): Karamy, färgserigrafi, 1974, signerad, numrerad och daterad Baertling HC XVIII/XXV, 1962-74. Editerad av Denise René, Paris, bladstorlek 110 x 75 cm, oramad, originalportföljen medföljer denna post

Något gulnad i marginaler efter originalportföljen, missfärgningar av lim i övre marginal.

Kundcenter

Baertling färgserigrafi

Budhistorik (22 bud)
908799
23 000
908750
22 000
908750
21 000
908699
20 000
908699
18 500

Slutpris SEK:
23 000
2 194 EUR, 2 468 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.