Ask malakit

202938

ASK, 1900-tal, mässing och malakit i massa, insida klädd i röd textil, höjd 7, diameter 22,5 cm

Bruksslitage

Diverse

Monter 4

Ask malakit

Budhistorik (15 bud)
909688
1 600
906186
909687
906186
909391

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.