Bordsur hund

202935

BORDSUR, 1900-tal, metall, i form av hund bärandes ur, på sockel, höjd ca 20 cm

Slitage

Klockor/Ur, Diverse

Monter 4

Bordsur hund

Budhistorik (10 bud)
908488
1 800
908377
1 700
901501
1 600
898532
898532

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.