Vinkylare bilar

202931

VINKYLARE, porslin, 1900-tal, dekor med motiv av antika bilar bl a Rolls Royce, förgyllda hänklar, höjd 22 cm

Smärre bruksslitage

Keramik/Porslin

Rum 10

Vinkylare bilar

Budhistorik (8 bud)
909247
700
907192
650
907075
600
907075
550
896971
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.