Solglasögon, Frankrike, ca 1950-60-tal, vita

202929

SOLGLASÖGON, Frankrike, 1950-60-tal, vit pärlemor, stämpelmärkta France

Smärre slitage

Ändringar/tillägg

Fashion

Budhistorik (7 bud)
919088
916533
916386
916335
600
911620
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.