Bord 1950-tal

202928

SOFFBORD, 1950-tal, höjd 59, 87x57 cm, höjbar mekanism till 67 cm inbyggt i underredet

Ytskador

Möbler, Design

Rum 4

Bord 1950-tal

Budhistorik

2013-09-12 kl 19:15
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.