Paraplyställ i form av paraply

202923

PARAPLYSTÄLL, koppar och mässing, sannolikt Belgien, omkring 1900-talets mitt, i form av paraply med punsad dekor, handtag i form av hund, höjd ca 80 cm

Bucklor

Diverse

Rum 5

Budhistorik (18 bud)
908786
908782
1 900
906454
1 800
906585
1 800
906454

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.